Kaubamärgid

BEE'S WRAP pakkekangas

Kas oled otsinud looduslikku asendust kilele toidu pakkimisel ja säilitamisel? Vastus on siin: Bee’s Wrap. See on toodetud orgaanilisest puuvillast, mesilasvahast, orgaanilisest jojoobiõlist ja vaigust. Mässi Bee’s Wrap ümber võileiva, pooliku kurgi või kata sellega kauss, et toit püsiks värske.

Vaata videost, kuidas Bee's wrapi kasutada

Bee’s Wrap lõi Vermontis 2012 aastal õmbleja Sarah Kaeck, kes on kolme lapse ema ja usin aednik. Bee’s Wrap sai alguse küsimusest, mis võib olla teemaks mitmetes perekondades: kuidas elimineerida plastiku kasutamist köögis, et saaks säästlikumalt ja tervislikumalt toitu säilitada?

Sarah avastus on ammuunustatud vana. Immutades orgaanilist puuvilla mesilasvaha, orgaanilise jojobaõli ja puuvaiguga, leiutas ta pestava, taaskasutatava ja komposteeritava alternatiivi toidukilele.

Alguses kaeti iga kangatükk käsitsi Sarah enda kodus nii, et majas hõljus pikalt mesilasvaha aroom. Praeguseks on loodud masin, mis katab puuvillase kanga mesilasvaha, jojobaõli ja vaiguga.

Täna on Bee’s Wrap käsitööna tehtud grupi naiste poolt Bristolis, Vermontis, kelle töökoda asub käänulise jõe ääres. Alates 2012aastast loovad nad mesilasvahaga kaetud kangaid, mis pakuvad mitmekülgset ja vastupidavat lahendust jätkusuutlikuks toidu säilituseks.

Vaata siit, kuidas Bee's wrap alguse sai! 

Bee's wrap jälgib hoolsalt, mis materjale ja koostisosasid nad tööprotsessis kasutavad. Kangas ja trükis sellel on sertifitseeritud GOTS (globaalne orgaanilise tekstiili standard) märgiga. Mesilasvaha pärineb jätkusuutlikest tarudest USA-st ja kasutatakse ainult orgaanilist jojoobiõli. Bee's wrapi pakendid on taaskasutatavad ja plastiku vabad.

Bee's wrapi tooted on taaskasutatavad, komposteeritavad ja bioloogiliselt lagunevad. Kui pakkekangas on oma töö köögis ära teinud, lõika kangas ribadeks ja lisa komposti sekka või keri nad ümber puupilbaste, et neid tulealustuseks kasutada.

Bee's wrap on ettevõte, millel on Green America sertifikaat. Bee's wrap on pühendunud sellele, et ettevõtte abil parandada klientide, töötajate, kogukonna elu ning hoida keskkonda ning Maad.