Kaubamärgid

Tingimused


Veebipoe www.niidi.ee omanik on Suju OÜ (reg.nr 11883586)

OSTMINE

* Vali e-poest välja meelepärased tooted ning lisa ostukorvi. 
* Muuda vajadusel koguseid ning vali transpordivaliku alt sobiv kättetoimetamisviis (lisa oma telefoninumber, see on vajalik Omniva pakiautomaadile).
* Tellimuse vormistamisel ole tähelepanelik ning kontrolli, et sisestatud informatsioon ja kontaktandmed oleksid täpsed.
* Saada tellimus. Sellest hetkest loetakse tellimus esitatuks, kuid täitma hakatakse seda peale arve summa laekumist. Pärast tellimuse saatmist tuleb Teile e-mailiga Tellimuse kinnitus. Selle alusel saab tellimuse eest tasuda, märkides seletusse tellimuse numbri.
* Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tellijale saata seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha, kauba kohaletoimetamise kulud hiljemalt 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

TELLIMUSE MUUTMINE 

* Juhul kui soovid peale tellimuse saatmist midagi veel muuta või täpsustada, saada sellekohane teade e-posti aadressile: lauratoomsalu@gmail.com

HINNAD JA MAKSEVIIS 

* E-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Ostu eest saad tasuda pangaülekandega. Ostu eest tasumiseks on aega 3 ööpäeva. 3 ööpäeva pärast tellimuse vormistamist tasumata tellimus tühistatakse.

KAUBA TAGASTAMINE 

* Kui selgub, et ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, siis on võimalus 14 päeva jooksul see tagastada.
* Tagastamissoovist palun andke teada mailiaadressile: lauratoomsalu@gmail.com
* Lisa kirjale ka arve number, mis toote tagastad, põhjus ja arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. 
* Tagastatav toode peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija. Tagasi ei maksta tellitud kauba saatekulu.
* Mittesobiv toode saatke aadressile Niidi talu, Nõrava küla Kose vald või Omniva Kose kaupluse automaati.

RAHA TAGASTAMINE 

* Müüja tagastab tellijale tellimusest taganemise või kauba tagastamise korral kauba eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt 14 päeva jooksul alates tellimusest taganemisest või tagastatud kauba kättesaamisest osundatud pangakontole.

TARNEAEG JA POSTITUS

* Tellimuse saadame teele 2 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest.
* Kauba toimetame kohale kasutades Omniva pakiteenust postkontorisse ja Omniva pakiautomaate.
* Kui kaup on kohale jõudnud, väljastab postiasutus vastava teate, kust paki kätte saab. 

ISIKUANDMETE KASUTAMINE

* Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress) kasutatakse ainult tellimuse töötlemiseks ning arve ja kauba ostajale saatmiseks. Me edastame isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõttele selleks, et kaupa kohale toimetada. Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele. Andmete töötleja ja hoidja on Roller Äritarkvara OÜ. E-poega seotud andmed kustutatakse kuu aega pärast e-poe konto sulgemist. Kogutud andmetega saab tutvuda e-poodi sisse logides, nii "Minu konto" kui ka tellimuste ajaloos. Enda kohta käivate andmete alla laadimiseks on vaja pöörduda e-poe administraatori poole. Enda andmeid saab muuta ja kustutada e-poe kontole sisse logides "Minu konto" alt.